سرویس کولر گازی

خدمات سرویس در سراسر تهران

سفارش خود را آنلاین ثبت کنید

شماره تماس: 88825425-021

کولر گازی از قطعات زیادی تشکیل می شود و ایجاد مشکل در هر بخشی، موجب تحلیل رفتن کارکرد مفید کل دستگاه می شود. به همین دلیل سرویس کولر گازی ‌یا بررسی دوره ای آن باعث اطمینان از سلامت کامل دستگاه و افزایش طول عمر می شود.

کولر های گازی از حساس ترین سیستم های سرمایشی هستند و سیستم داخلی آنها به شدت نیاز به مراقبت دارد. هنگامی که از کولر گازی در شرایط بهینه استفاده نشود، عمر مفید آن کوتاه شده و کارکرد صحیح خود را از دست می دهد. از این رو اولین قدم برای مراقبت از کولر گازی، خرید کولر گازی مناسب است.

در ادامه نیاز به سرویس های منظم داریم که بازه زمانی مناسب برای سرویس دوره ای 6 ماه یک بار است. زمانی که سیستم سرمایشی به طور منظم سرویس شود، تا سال های سال دچار مشکل نخواهد شد و به کارکرد مفید خود ادامه خواهد داد. در سرویس های منظم، اگر مشکلی در کولر وجود داشته باشد، قبل از شدت گرفتن تعمیر خواهد شد و قطعات دیگر آسیب نخواهند دید

هزینه سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی که شامل سرویس روکار پانل کولر گازی و شستشو فیلتر ها و سرویس و شستشو کامل کمپرسور و تست میزان گاز دستگاه می باشد.

هزینه سرویس کولر گازی در سال 1402

سرویس کامل رو کار برابر با 120 هزار تومان می باشد که در صورتی که کولر گازی شما احتیاج به شارژ گاز داشته باشد هزینه آن جداگانه محاسبه می شود.

هزینه سرویس کولر گازی در سال 1402

بسته به میزان کمبود گاز و ظرفیت اسپلیت شما هزینه ای ما بین 150 هزار تومان تا 850 هزار تومان دارد که در دستگاهای ایستاده این مبلغ تا 1 میلیون 300 هزار تومان می تواند افزایش پیدا کند که قبل از انجام کار به شما اعلام می شود که در صورت موافقت شما انجام خواهد شد.

سرویس کولر گازی

به مجموعه خدماتی که یک مرکز نمایندگی یا تعمیر، در قبال محصولات خود از جمله کولر گازی ارائه می کند، سرویس می گویند. به یک‌ سری خدمات خاص از جمله چک آپ دوره ای کولر گازی نیز سرویس گفته می شود که باعث افزایش طول عمر کولر گازی و کارکرد بهتر می شود.

یکی از مزایای سرویس کولر گازی، کنترل مصرف انرژی در سطح بهینه است. شست و شوی کولر گازی نیز از دیگر خدمات سرویس است. شست و شو و نظافت باعث کارکرد بهتر کولر گازی می شود، چرا که جرم و برفک ها از بین می روند.

نصب کولر گازی نیز از دیگر خدمات شامل سرویس است. بنابراین هنگام خرید کولر گازی، می توانید از خدمات سرویس استفاده کنید. توجه داشته باشید که نصب محصول توسط افراد غیر حرفه ای باعث بروز نقص و مشکلات در سلامت کولر می شود.

همین حالا سرویس کولر گازی خود را به ما بسپارید

تعمیرات نیز شاخه ای از فعالیت های سرویس است که اکثرا توسط مراکز تعمیر معتبر یا نمایندگی های مربوطه صورت می گیرد. گاهی اوقات دستگاه نیاز به شست و شو ندارد و تنها پنل های آن کمی نظافت می خواهند، نظافت پنل نیز جزو خدمات سرویس است

همگی ما با خدمات پس از فروش آشنایی داریم، شاید ندانید اما خدمات پس از فروش نیز شاخه ای خدمات سرویس هستند که مضمون ضمانت نامه پس از فروش محصول را دارند. گاهی اوقات تنها تعمیر کافی نیست و نیاز است به تعویض روی بیاوریم. هزینه تعویض نسبت به هزینه تعمیر کمی بالاتر است، تعویض قطعات نیز در دسته سرویس قرار دارند

با توجه مطالب ارائه شده، سرویس را می توان نوعی پیشگیری از مشکلات دانست. پیشگیری از مشکلات باعث می شود تا در آینده به دردسر نیوفتید و دچار هزینه های گزاف تعمیر با تعویض نشوید. مسلماً برای سرویس کولر گازی به افراد متخصص نیاز است و یافتن مرکزی معتبر برای این امر سخت است.

امداد سرویس از معتبر ترین مراکز سرویس کولر گازی و سیستم های تبریدی است که سابقه درخشان و طولانی در این زمینه دارد. برخی از فعالیت ها و خدمات امداد سرویس برای مشتریان رایگان است و همچنین مشاوره رایگان توسط افراد متخصص در اختیار مشتریان قرار داده می شود

کلام آخر

در حال حاضر کولر گازی ها بهترین سیستم سرمایشی برای انواع محیط ها هستند. یکی از مزایای مهم کولر گازی ها، کمک به کاهش آلودگی هوا و آلودگی صوتی است. کولر گازی های اسپیلت و اینورتر کاملا بی صدا هستند و آرامش محیط را حفظ می کنند. در هر حال ممکن است کولر گازی شما هم به سرویس و تعمیر نیاز داشته باشد و امداد سرویس در هر ساعتی از شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی است. تیم امداد سرویس از همراهی شما عزیزان تا پایان مقاله سرویس کولر گازی سپاسگزار است