تعمیر کولرگازی

 

 

تعمیرکولرگازی

تعمیرکولرگازی
تعمیر نصب سرویس
اسپیلیت داکت کست پرتابل پنجره ای

 

 

 

 

 

 

 

ارائه بهترین خدمات سرویس کولر گازی

تیم مجرب و متخصص در زمینه نصب،راه اندازی و سرویس لوازم کولرهای گازی

تعمیر و نصب و  سرویس ،راه اندازی کولرگازی

تعمیر کولر گازی و اسپلیت امروزه جزء خدماتی محسوب می‌شود که مردم هر ساله به‌خصوص در تابستان‌ها از آن بهره‌مند می‌برند. این روز‌ها کمتر کسی پیدا می‌شود که در خانه یا محل کار خود از کولرهای آبی استفاده کند. بیشتر افراد این روزها از کولرهای گازی و اسپلیت استفاده می‌کنند و همان‌طور که می‌دانید، تعمیر کولرهای گازی و اسپلیت هزینه‌ی کمتری را شامل می‌شوند زیرا نسبت به کولرهای آبی از کارایی بیشتری برخوردارند و کم پیش می‌آید که خرابی برای آن‌ها به وجود آید.
امّا نکته‌ای که کمتر کسی به آن توجّه می‌کند این است که تعمیر کولر گازی و اسپلیت برخلاف کولرهای آبی نیازمند تخصص بیشتری است. بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید، لازم و بلکه ضروری است که تعمیر کولر گازی خود را به یک تکنسین متخصص ماهربسپاریدتابرسی کاملی از دستگاه داشته باشد.


مشکلاتی که به طور معمول برای کولر های گازی و اسپلیت رخ می‌دهد شامل روشن نشدن و از کار افتادن فنّ کولر، یخ زدن لوله‌ها، از کار افتادن مدارهای الکتریکی کولر و کاهش سرمایش است. حال سؤالی که برای کاربران پیش می‌آید این است که از کجا یک تعمیرکار مجرّب را استخدام کنیم؟ ما در سایت خدمات (امداد سرویس)به صورت کاملاً تخصصی، بهترین تعمیرکاران خبره کولر های گازی و اسپلیت را در اختیار شما می‌گذاریم. شما می‌توانید تعمیر کولر گازی خودرا (با هر برندی )  به ما بسپارید امداد سرویس باتجربه ای چندسالیه به شما برای تعمیرات کولرگازی کمک میکند تا با کمترین هذینه ممکنه دستگاه شما را با بهترین کیفیت راه اندازی کند.

امداد سرویس نماینده فروشنده لوازم وقطعات جانبی دستگاه های برودتی :کولرگازی ,یخچال,ساید بای ساید,ابسردکن,چیلر،تصفیه اب  می باشد که شما را دراه خرید قطعات جانبی مانند:لوله مسی-عایق-کمپرسور-سنسور-فن-گاز فریون-برد کولرگازی پشتیبانی وبه فروش می رساند .ارسال به کل کشور ایران .

نحوه محاسبه قیمت برای تعمیر کولرگازی

محاسبه‌یهذینه  تعمیر کولر گازی بر عهده‌ی کارشناس است که باید آن را بررسی کند. و این مخارج بسته به نوع و یا انواع خرابی‌های کولر است. ممکن است فنّ کولر گازی شما خراب شده باشد و یا مدارهای الکتریکی کولر دیگر قابل استفاده نباشند و نیازمند تعویض باشند. باتوجّه به این‌ها هذینه تعمیر کولر گازی شما بیشتر وکمتر می شود.که تکنسین فاکتور راطبق تعرفه اعمال شده برای شماتنظیم می نماید.
برای آگاهی از قیمت تعمیر کولر گازی خود می‌توانید درخواست خود را از طریق تماس تلفنی با مجموعه ی (امداد سرویس )و یا ثبت در فرم تماس به ما اطلاع دهید تا کارشناسان ما به سرعت پاسخگوی شما باشند.تماس از شما کار از ما .

عوارض عدم تعمیر کولرگازی

می‌دانید که خرابی در یک بخش از وسیله‌ای، دیر یا زود بر سایر بخش‌ها اثر می‌گذارد. بنابراین می‌بایست هرچه زودتر برای تعمیر آن بخش اقدام کرد. کولرهای گازی و اسپلیت نیز همین‌طور است. اگر حتی کوچک‌ترین مشکلی در کولر به وجود آید، در اسرع وقت به یک تعمیرکار مراجعه کنیدکه امداد سرویس این کار را

برای شما اسان تر می کند.هرچه زمان بیشتربگذرد خرابی دستگاه شما بیشتر وهذینه شما بالاتر می رود.

امداد سرویس برای تعمیرکولرگازی شما چه خدماتی انجام می دهد ؟

.تعویض قطعات معیوب با قطعات نو و فابریک

.رفع نشتی اب

.رفع نشتی گاز و جوش کاری

.سرویس شسته شوی کامل یونیت وپنل داخلی :فیلتر -کندانسور-اواپراتور-بلور

.ترمیم لوله ها و تعویض لوله مویی

.رفع صدای گوش خراش

.تعمیر یا تعویض خرابی برد

.جا به جایی دستگاه شما از یک محوطه به محوطه دیگر

.نصب وراه اندازی مجدددستگاه

.سرویس سالیاه وشارژوگاز دستگاه

.تعویض یونیت خارجی ویا پنل داخلی به علت زیادکار کردن ویا سوختگی

.نصب پمپ درین بابت انتقال اب دستگاه به محوطه دیگر

.لوله کشی مجدد انواع دستگاه های کولرگازی

.کارشناسی و عیب یابی در محل

.خرید وفروش دستگاه مورد نظرمشتری

.اجرای پروژه وساختمانی مربوط به کولرگازی

.تعویض یا شسته شوی فیلتر دستگاه

.اوراق ومونتاژدستگاه به علت خرابی یا سرویس سالیانه وکثیف بودن بیش از حد

ما را بیشتر بشناسید

تعمیر ونصب کولرگازی

تعمیر ونصب ،سرویس سالیانه کولرگازی

کولرگازی از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

کولرهای گازی ازمواد اولیه فراوانی از جمله :پلاستیک-اهن-مس-المینیوم-برنج تشکیل گردیده که قطعاتی مثل:فن-کمپرسور-کندانسور-بلور-پروانه-برد ،تولید گردید ودر ساخت قطعات الکتریکی وغیر الکتریکی استفاده نمودند .کولرگازی به دوقسمت پنل ویونیت تقسیم می شودکه هر کدام وظیفه کاری را در ساختمان دارند.مثلا :پنل کولرگازی -کار خونک کردن محوطه داخلی را به عهده دار.یونیت خارجی-کار خونک کردن گاز داخل کولرگازی را به عهده دار.هرقسمت از کولرهای گازی کاری را به صورت الکترونیکی ویا فیزیکی انجام می دهند.برای مثال :کمپرسور-مقدار جریان حرکت گاز را درمدار به عهده دارد.بلور یا پروانه-کاربلور گرفتن گرما یا سرما از روی اواپراتور یا کندانسور وانتقال دما به محوطه بیرونی یا داخلی است.اواپراتور-کار اواپراتور انتقال دادن دمای سرد یا گرم به محطه می باشد . بردکولرگازی-کار فرمان دادن به قطعات الکتریکی مثل:فن،کمپرسور،فن دمپر،شیربرقی است.کولرهای گازی از سیستم مبرد استفاده می کنند.کار گاز فریون در دستگاه به صورت فیزیکی می باشد وهیچ گونه عمل شیمیایی انجام نمی دهد.کار گاز فریون در دستگاه های مبرد به صورت انتقال دادن دما (سروگرم)می باشد.یکی از بالاترین لوازم خانگی که استعلاک بالایی دارد کولرگازی می باشد وبالاترین مصرف برق را در لوازم خانگی دارد .جدیدا از کولرهای اینورتر کم مصرف در منازل استفاده می شود ولی باز هم استعلاک وبالترین مصرف برق به حساب می اید.

چه برندهایی از کولرگازی قابل تعمیر هستند؟

خوشبختانه انواع برندهای کولر گازی که در ایران موجود هست، قابل تعمیراند. از آنجا که ساختار کلّی همه‌ی کولرهای گازی مثل هم هست، نیازی نیست از هامن برند استفاده شودمثلا : اگر کولر گازی شما ال‌جی است، سراغ تعمیرکاری بروید که فقط همین برند را تعمیر می‌کند. شما می‌توانید برای تعمیر کولر گازی خود از یک تکنسین ماهر وبا تجربه استفاده کنید که مااین کار را برای شما اسانتر کرده ایم ، فقط با یک تماس باامداد سرویس در کمترین زمان با بهترین کیفیت کار شما انجام میپذیرد .

توجه : تمامیه برند های کولرگازی قابلیت  تعمیر وراه اندازی مجدد رادارا می باشند

.کولرگازی ساسونگ   .کولرگازی ال جی    .کولرگازی مدیا    .کولرگازی اوجنرال   .کولرگازی جنرال   .کولرگازی گری    .کولرگازی گرین    .کولرگازی کی جی

.کولرگازی وستل      .کولرگازی گاسونیک    .کولرگازی اکس    .کولرگازی شیائومی    .کولرگازی هومکس    .کولرگازی تک الکتریک    .کولرگازی بوش

.کولرگازیوست پینت    .کولرگازی جنرال گلد    .کولرگازی جنرال مکس    .کولرگازی جنرال شکار      .کولرگازی میتسوبیشی    .کولرگازی داکت اسپیلیت

.کولرگازی کستی    .کولرگازی پرتابل    .کولرگازی پنجره ای      .کولرگازی اسپیلیت      .کولرگازی پاناسونیک    .کولرگازی پاکشوما      .کولرگازی دایکینگ

.کولرگازی کریر       این کولرهای گازی به صورت مثال گفته شده است ولی تمامیه برند ها قابل تعمیر وراه اندازی مجدد می باشند که امداد سرویس در این راه به شما کمک می نماید.

نصب و راه اندازی کولر گازی

  • Icon نصب و راه اندازی
  • Iconتعمیر و  سرویس های دوره ایی
  • Icon طراحی و اجرای پروژه کولرگازی ولوله کشی

مجموعه امداد سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرو نصب لوازم خانگی و کولرگازی

با تجربه گسترده خود ، ما دقیقاً می دانیم که چه چیزی لازم است ، ما متخصصان کاملاً در دسترس و گزارش های مداوم داریم.شبکه گسترده از متخصصان مجرب اماده ارائه خدمات بامناسب ترین قیمت وبهترین کیفیت برای شما مشتریان عزیزرادارا می باشیم.

 

اعزام تعمیرکار به تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی ودرکمتر از نیم ساعت بانیروی متخصص

پاسخگوی 24ساعت همه روزه

.نمایندگی مجاز شمال-غرب تهران  02188825425

.نمایندگی مجازکل منطقه تهران      09127390784

.نمایندگی مجازکل منطقه تهران      09101081790

.نمایندگی مجازشرق-جنوب تهران  02177615396

تعمیرا ونصب 24ساعت خانگی

تعمیرا ت ونصب 24ساعت لوازم خانگی و کولرگازی 

Call Now Buttonسوال بپرسید