تعمیرکولرگازی

کولر گازی ها از بهترین سیستم های سرمایشی برای فضا های اداری و مسکونی است. کولر گازی ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آنها برای محیط مشخصی، مناسب هستند. یکی از مسائل مهم در باب این سیستم های تبرید، تعمیر آنها است. در ادامه با امداد سرویس همراه باشید و نکاتی را در زمینه تعمیر کولر گازی مطالعه کنید.

چه زمانی کولر گازی به تعمیر نیاز دارد؟

شاید بسیاری از ما ندانیم که کولر گازی چه زمانی به تعمیر نیاز دارد، به همین خاطر اوضاع وخیم شده و تعمیرات نیز سنگین تر می شوند. در ادامه چند نشانه برای تعمیر کولر گازی بیان کرده ایم، در صورت مواجه با این نشانه ها با امداد سرویس تماس بگیرید.

• باد گرم کولر گازی

چرا کولر گازی که یک سیستم سرمایشی است، باید باد گرم بدهد؟ احتمالاً شارژ کولر گازی شما تمام شده یا کمپرسور دچار مشکل شده است. باد گرم کولر می تواند از اشکالات موجود در فیلتر یا فن باشد. هر چند همگی اینها پیشفرض هستند و علت اصلی هنگام بررسی و تعمیر مشخص می کند‌.

• صدای اضافی کولر گازی

صدای پی در پی فعالیت موتور از بدترین صداهای دنیا است. گاهی اوقات کولر گازی نیز سر و صدای بسیاری دارد و واقعاً اعصاب خورد کن است. یکی از پر رنگ‌ ترین دلایل صدای زیاد کولر گازی، مشکلات فن است. حتی اگر جسم خارجی در کولر گیر افتاده باشد، یا پایه های کولر لق باشند، می‌ توانند دلایل صدای اضافی باشند.

• بوی سوختگی کولر

بوی سوختگی کولر از غم انگیز ترین نشانه های آسیب کولر گازی است. چرا که اگر بوی سوختگی از خود کولر باشد، خبر از نیم سوز شدن کمپرسور می دهد و اگر از قسمت های خارجی باشد، به معنی سوختن فن است.

• برفک کولر گازی

اگر لوله های کولر گازی مسدود شده باشند، امکان یخ زدگی و برفک سیستم بالا می رود. اکثر لوله برگشتی کولر گازی دچار برفک می شود.  هنگامی که در کویل هوا جریان نداشته باشد، لوله برفک خواهند زد.

• هوادهی کولر گازی

هوادهی از مسائل مهم در کولر گازی است که اگر مشکلی در سیستم آن ایجاد بشود، کل کارکرد مفید کولر، دچار مشکل خواهد شد. معمولاً عدم هوادهی بخاطر گرفتگی لوله ها یا خرابی کمپرسور رخ می دهد.

بهترین قیمت

تیم متخصص

سرویس در محل

گارانتی تعمیرات

تعمیر کولر گازی در محل

از آنجایی که اغلب کولر گازی ها به صورت نصب دیواری و حدوداً دائمی طراحی شده اند، جا به‌ جایی آنها تا محل تعمیر کمی سخت است. بنابراین برخی از مراکز تعمیر، خدماتی را به مجموعه خود اضافه کرده اند که افراد می توانند کولر را در منزل تعمیر کنند‌. در این خدمات، تعمیرکاران مجرب به محل خرابی اعزام می شوند و در کسری از ثاینه مشکل کولر گازی را حل می کنند.

گارانتی تعمیر در امداد سرویس

گارانتی تعمیر گویای چیست؟ همگی ما با گارانتی شرکتی آشنا هستیم اما نام گارانتی تعمیر را کمتر شنیده ایم. هنگامی که ما وسیله آسیب دیده ای را به دست تعمیرکاران می سپاریم، وظیفه دارند تا صفر تا صد مشکل را در بهترین شرایط حل کنند.

 اگر مدتی کوتاه پس از تعمیر، دوباره همان مشکل پیش آمد، مرکز تعمیر مربوطه موظف است وسیله شما را رایگان تعمیر کند. یکی از خدمات محبوب امداد سرویس در زمینه تعمیر کولر گازی، گارانتی تعمیر است. با وجود گارانتی تعمیر خیالتان راحت خواهد بود که وسیله شما به نحو احسن تعمیر می شود و اگر دوباره به همان مشکل دچار شد، امکان تعمیر رایگان در همان مرکز را دارید.

درخواست مشاوره و تماس رایگان