تعمیرلوازم خانگی

مجموعه امدادسرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرونصب لوازم خانگی

با تجربه گسترده خود ، ما دقیقاً می دانیم که چه چیزی لازم است ، ما متخصصان کاملاً در دسترس و گزارش های مداوم داریم.شبکه گسترده از متخصصان مجرب اماده ارائه خدمات بامناسب ترین قیمت وبهترین کیفیت برای شما مشتریان عزیزرادارا می باشیم.

ما را بیشتر بشناسید

تعمیرات لوازم خانگی وکولرگازی

تعمیرات لوازم خانگی وکولرگازی
لباس شویی
ظرف شویی
چیلر
یخچال
ساید
ساید سامسونگ
ساید جنرال الکتریک
ساید ال جی
ساید مدیا
ساید میله
ابسردکن
تصفیه اب
تصفیه هوا
کولرگازی

مطالب درمورد تعمیر لوازم خانگی و کولرگازی

تعمیر لوازم خانگی تا همین چند سال قبل توسط تعمیرکارهای محلی انجام می شد. وقتی یک وسیله برقی در منزل خراب می شد و شروع به بد قلقی می کرد استادکار محله را خبر می کردیم. البته بردن جارو برقی و چرخ گوشت به محل کارگاه کار ساده ای بود ولی به سختی می شد یخچال را تا محل کار تعمیرکار برد. قدیم ترها در هر محله ای یک تعمیرکار لوازم خانگی محلی پیدا می شد. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، لوازم منزل هم مدرن تر شده اند و تعمیر تخصصی لوازم خانگی رایج شده است. این روزها تعمیرات لوازم خانگی آنلاین جایگزین استاد تعمیرکار سنتی شده و همه تهرانی ها از سایت امداد سرویس برای تعمیرات لوازم منزل استفاده می کنندبه این صورت خیال شما اسوده تر وکارها اسان تر انجام می شوند.

تعمیرکار-تکنسین ماهر

تعمیرکار-تکنسین ماهر

قیمت را از ما بپرسید وجویای کارلوازم خانگی خود باشید emdad-service.com

تعمیر لوازم خانگی و کولرگازی

این روز‌ها وقتی یکی از لوازم خانگی خراب می‌شود یکی از اولین راه حل‌ها آن است که نو خرید کنند و راه دوم که بیش‌تر به آن عمل می‌شود هم آن است که تعمیر لوازم خانگی خراب را پشت گوش بیندازند یا این که صبر کنند تا زمانی که پول دستشان آمد آن را با یک وسیله نو عوض کنند. خرید لوازم برقی خانگی وقتی ضروری است که امیدی به تعمیر و برطرف کردن مشکل آن وسیله نباشد! بسیاری از قطعات لوازم خانگی قابل تعمیر هستند و برخی از قطعات آسیب دیده را می توان جایگزین کرد.

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

تعمیر لوازم خانگی یا خرید یک دستگاه جدید؟

از هر طرفی که به این قضیه نگاه کنیم به یک جواب می رسیم. وقتی یکی از لوازم برقی منزل خراب می شود، چکار می کنید؟ آیا بلافاصله اقدام به جایگزین کردن آن با یک وسیله نو و تازه خریداری شده، می کنید؟ خرید وسیله جدید یک حُسن دارد و آن اینکه می توانید دستگاهی مدل جدید با امکانات بیشتر را خریداری کنید. اما نکته منفی این ماجرا مربوط به هزینه های سرسام آور خرید لوازم برقی است. قیمت ماشین لباسشویی، ساید بای ساید، ماسین ظرفشویی، یخچال-فریزر، تلویزیون و …سر به فلک گذاشته است. بدون تردید برای تعمیرات لوازم خانگی هزینه کمتری می پردازید. اگر وسیله ای هنوز کارایی مناسبی دارد، به جای خرید مجدد می توانید آن را تعمیر کنید. هزینه تعمیر لوازم خانگی  خیلی کمتر از خرید یک دستگاه جدید است. در مورد بقیه لوازم هم اوضاع به همین منوال می باشد بهترین کار اول تعمیرات و نوسازی می باشد دوم خرید درست وکامل یک محصول جدید از یک فروشگاه متمعن وشرکتی که امداد سرویس در این راه شمارا کمک

می نماید .

نصب لوازم خانگی

وقتی به محل جدید اسباب کشی می کنید از چه کسی برای نصب لوازم منزل کمک می گیرید؟ اصلا می دانید بهترین مرکز تعمیر ونصب لوازم خانگی  و کولرگازی در تهران کجاست؟ دردسرهای جا به جایی و اسباب کشی یک طرف، پیدا کردن نصاب  مناسب لباسشویی-نصاب  یخچال و …. هم یک طرف. اگر کارهای تعمیراتی داشته باشید و تعمیرگاه هم در دور و برتان پیدا نشود که دیگر قوز بالا قوز است. با گران شدن لوازم منزل دیگر نمی توان به هر کسی اعتماد کرد و کارهای تعمیرات ونصب  را باید به یک کاربلد متخصص سپرد. تعمیر لوازم خانگی یکی از سرویس های محبوب امداد سرویس است که در همه محله های تهران سفارش قبول می کند. ما خدمات بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی  و کولرگازی در تهران را درب منزل ارائه می کنیم. کافیست یکبار امتحان کنید تا در لیست مشتری های دائمی ما قرار بگیرید .تماس از شما کار از ما.

نصب لوازم خانگی

نصب لوازم خانگی وکولرگازی 24ساعت در هفته 

بیشتر بخوانید:تعمیرونصب لوازم خانگی وکولرگازی در شمال تهران

تعمیر لوازم خانگی یک تخصص است و باید توسط اهلش نجام شود. دیگر زمانی که مرد خانواده آچار به دست به سراغ کارهای تعمیراتی می رفت گذشته است. آن زمان توقعی هم نبود یا وسیله برقی درست می شد و یا به کلی باید قیدش را می زدیم ولی با کمک امداد سرویس  تعمیرات لوازم خانگی ، نگرانی وجود ندارد. تعمیرکار لوازم خانگی درب منزل مراجعه می کند و پس از عیب یابی، هزینه تعمیر لوازم خانگی را اعلام می کند. تعمیرات لوازم خانگیشمال تهران فقط سرویس های تخصصی تعمیراتی را ارائه می دهد. عیب یابی و تعمیر، سرویس و تعویض قطعه  معیوب از خدمات 24ساعت امداد سرویس بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی و کولرگازی در تهران است.درکترین زمان با بهترین کیفیت کاری با تکنین های ماهر وخبره ما.

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

بیشتر بخوانید:تعمیر ونصب لوازم خانگی و کولرگازی درشرق تهران

تعمیر تخصصی لوازم منزل توسط تعمیرکار لوازم خانگی آموزش دیده در شمال تهران پذیرفته می شود. دیگر نگران از کار افتادن لوازم خانگی برقی  خانواده خودنباشید. تعمیرات لوازم خانگیشرق تهران خدمات تخصصی تعمیرات را در سریع ترین زمان در محل انجام می دهد. خدمات تعمیر لوازم خانگی یک سرویس شبانه روزی است. با استفاده از امدادسرویس تعمیرات لوازم خانگی و کولرگازی  در هر ساعات از شبانه روز می توانید سفارش خود را به صورت  تلفنی وآنلاین ثبت کنید.شماره تماس ما 02188825425 خدمات 24ساعتدرهفته ،360روزدرسال .

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

بیشتربخوانبید:تعمیرونصب لوازم خانگی و کولرگازی درغرب تهران

ثبت سفارش تعمیرات لوازم خانگی و کولرگازی آنلاین ساده ترین راه برای دسترسی به بهترین تعمیرکار لوازم خانگی در تهران است. لوازم با ارزش خود را به یک حرفه ای بسپارید تا کارها سریع تر و ارزان تر انجام شود. کسانی که تجربه کافی در زمینه تعمیر لوازم خانگی ندارند نباید اقدام به باز و بسته کردن یخچال فریزر، ساید و .. کنند. همه ساکنین غرب  تهران با خدمات حرفه ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی غرب تهران آشنا هستند. ما بهترین تعمیرکار ونصاب را به شما معرفی می کنیم. سابقه کاری، دانش حرفه ای، تجربه عملی و هویت همیاران امداد سرویس از قبل بررسی شده بنابر این با اطمینان تعمیرات تخصصی لوازم خانگی را به ما بپسارید. همه سفارش های ثبت شده در emdad-service.comشامل تضمین  کاری وکیفیت است .

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

بیشتر بخوانید:تعمیرونصب لوازم خانگی وکولرگازی در جنوب تهران

کیفیت در تعمیرات  ونصب تخصصی بسیار مهم است. با توجه به مبلغی که خرج می کنید انتظار دارید وسیله تعمیر شده چند سال دیگر هم برایتان کارایی  درستی داشته باشد.  تعمیرکارغیر شرکتی هرگز کیفیت کار را تضمین نمی کند. در واقع تعمیرکار که از خانه خارج شد دیگر تعهدی در مورد شما ولوازم تعمیرشده تعهدی ندارد. مرکز تعمیرات لوازم خانگی شرق تهران مفتخر است با ارائه خدمات تخصصی و تضمین شده توانسته رضایت صد در صدی در همه سفارش ها را به دست بیاورد. کیفیت کار امدادسرویس  را از دوستان و آشنایان خود بپرسید ما یک شرکت خدماتی فصلی نیستیم و در همه ایام سال 360روز در نزدیکی شما آماده خدمات رسانی هستیم پس تماس از شما کارتعمیرات لوازم خانگی و کولرگازی از ما .

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

بیشتر بخوانید:تعمیرونصب لوازم خانگی وکولرگازی در مرکز تهران

تعمیر تخصصی لوازم منزل ومحل کار توسط تعمیرکار لوازم خانگی آموزش دیده در مرکز تهران پذیرفته می شود. دیگر نگران از کار افتادن لوازم خانگی و کولرگازی  خانواده  ومحل کار خودنباشید. تعمیرات لوازم خانگیمرکزتهران خدمات تخصصی تعمیرات را در سریع ترین زمان در محل انجام می دهد. خدمات تعمیر لوازم خانگی یک سرویس شبانه روزی 24ساعت است. با استفاده از امدادسرویس تعمیرات لوازم خانگی و کولرگازی  در هر ساعات از شبانه روز می توانید سفارش خود را به صورت  تلفنی وآنلاین ثبت کنید.شماره تماس ما 02188825425 خدمات 24ساعت درهفته ،360روزدرسال .همیشه وهمه جا امدادسرویس درکنار خانواده شما می باشد .

تعمیرات لوازم خانگی و کولرگازی

تعمیرات لوازم خانگی و کولرگازی

قیمت تعرفه عیب یابی وتعمیرات لوازم خانگی و کولرگازی

دستمزد تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی طبق نرخ مصوب اتحادیه می باشد .

.هذینه ایاب و ذهاب تکنسین

50000  تومان

.عیب یابی وکارشناسی

80000  تومان

.تعویض قطعات معیوب

200000  تومان

تعویض قطعات معیوب وجوشکار

300000  تومان

.شارژوگازلوازم خانگی وکولرگازی

300000 الی 1000000  تومان

.سرویس سالیانه وراه اندازی

150000  تومان

قیمت های گذاشته شده طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی وبرودتی میباشد که گاهن پایین تر از نرخ اتحادیه هم می باشد

این شرکت با جوازاتحادیه بوده وطبق تعرفه اتحادیه کار انجام می دهد


ما را بیشتر بشناسید

تعمیرات لوازم خانگی وکولرگازی

تعمیرات لوازم خانگی وکولرگازی

ثبت نظرات وپیشنهادات وسوالات از ما با شماره های بالا ویا ثبت کتبی در سایت :

emdad-service.com

سوالات خود راازمابپرسید 24ساعت در خدمت مشتریان گرامی هستیم

نمایندگی مجاز تعمیرات خانگی وکولرگازی 02188825425

خدمات 24ساعت در هفته

خدمات 24ساعت درهفته

نمایندگی مجاز تعمیرات ونصب خانگی       02177615396

نمایندگی مجاز نصب کولرگازی                  09127390784       واتساپ-تلگرام

نمایندگی مجاز نصب لوازم خانگی             09101081790

هذینه تعمیرات ونصب لوازم خانگی و کولرگازی

نرخ تعمیرات لوازم خانگی امدادسرویس  تابع نرخ اتحادیه خانگی وبرودتی می باشد . با توجه به نوع وسیله برقی، میزان خرابی و هزینه قطعه ای که معیوب  می باشد وتعویض میگردد، قیمت گذاری عادلانه انجام می شود. قیمت تعمیرات در همه محله های تهران یکسان محاسبه می شود و ارتباطی با بالا شهر و پایین شهر ندارد. هزینه تعمیرات  تخصصی لوازم خانگی ارزان نیست ولی قطعا از قیمت خرید یک دستگاه جدید خیلی کمتر تمام می شود. از طرفی بسیاری از لوازم خانگی قابلیت تعمیر و استفاده دوباره را دارند و نباید کنار گذاشته شوند و به دور انداخته بشوند پس بهترین کار تماس با ما برای راه اندازی مجدد دستگاه شما برای دوره ای کارایی جدید است

تعمیرکار خانگی واداری

تعمیرا ونصب 24ساعت خانگی

راه کار برای راه اندازی مجدد لوازم خانگی

یکی از اولین مشکلاتی که همیشه در تعمیر لوازم خانگی وجودپیدا می کند، پیدا کردن نیروی متخصص برای این کار است. بار‌ها برایمان پیش آمده که یکی از لوازم خانگی را به تعمیرکاری سپرده‌ایم و او نه‌تنها تعمیر نکرده است  بلکه خراب‌ترش هم کرده .یا این که اصلا عمدا خراب‌ترش کرده تا بتواند پول بیش‌تری از ما بگیرد. واقعیت آن است که تمام خاطرات بد تعمیر لوازم خانگی وکولرگازی ما را به نقطه‌ای رسانده که ترجیح می‌دهیم لوازم خانگی‌مان خراب  درهمان جا بماند یا یک نو  پیش رفت  ان را بخریم ولی تن به تعمیر آن ندهیم. بگذارید یک بار دیگر این را به خودمان متذکر شویم که روزگار آن که به خاطر این دلایل پیش پا افتاده تعمیر لوازم خانگی‌مان را به عقب بیندازیم یا از خیر تعمیرشان بگذریم گذشته است. متخصصان امداد سرویس همگی تاییدیه‌های لازم را کسب کرده‌اند و قطعا بار سنگین لوازم خانگی خراب را از دوش شما خواهندبرداشت .پس تلفن خود را بردارید وبا ماتماس بگیریدتاکمترین هذینه برای تعمیر لوازم شما اعلام شود .

راه های تماس باما :

02188825425-09127390784

سایت:emdad-service.com

دلایل مختلفی باعث سروصدای لوازم خانگی شما می شوند

1.لوازمی روی لوازم خانگی خود گذاشته اید

2.پیچ لوازم خانگی شما شول شده است

3.قبل از استفاده از لوازم خود دفترچه راهنمای ان را مطالعه کنید

4.استفاده نادرست از لوازم خانگی مثال:لوازم زیاد گذاشتن : لباس در لباس شویی یا لوازم زیادگذاشتن در ظرف شویی

5.لوازم خانگی خود را به درستی درجای مناسب نگذاشتن :زیر لوازم خانگی تراز وساف نیست

6.پایه لوازم خانگی شل و یا تراز نمی باشد

.اگرنمیتوانید لوازم خودرادرست کنید خراب تر نکنید وبا تکنسین مارهر ومتمعین در جریان بگذارید که ما می توانیم در این راه به شما کمک لازمه را برسانیم .

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

دلایل مختلفی باعث اب ریزی ونشت دادن لوازم خانگی شما می شوند

1.نادرست نصب کردن اتصالات ابی مثل شلنگ درین اب یا ورودی وخروجی شلنگ ها

2.استفاده نا درست از اتصالات پلاستیکی وبرنجی یا مسی

3.لوازم غیر استاندارها

4.کمترهذینه کردن لوازم بهترین راه واولین راه در اتصالات نیست

5.سعی کنید از باکیفیت ترین لوازم وقطعات برای لوازم خانگی وکولرگازی استفاده کنید

..اگرنمیتوانید لوازم خودرادرست کنید خراب تر نکنید وبا تکنسین مارهر ومتمعین در جریان بگذارید که ما می توانیم در این راه به شما کمک لازمه را برسانیم .

تعمیرات و نصب  خانگی

تعمیرات و نصب خانگی

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

بهترین مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی و کولرگازی

اجرت تعمیرات لوازم خانگی امدادسرویس بر اساس نرخنامه تعمیرات لوازم خانگی محاسبه می شود، پس خیالتان بابت هزینه های خارج از تعرف راحت باشد. مهم احساس رضایت مشتری از کار تعمیرات است و همیاران امدادسرویس  همه تخصص خود را برای انجام صحیح انجام کاررا به کار می گیرند. ارائه خدمات بهترین مرکز تعمیرات خانگی در تهران برای همه سفارش های ثبت شده در امدادسرویس امکان پذیر است.  پس با ماتماس بگیرید تااز صدها سرویس خدماتی-فنی برای تعمیر لوازم منزل ،اداره خودازکارایی مااستفاده کنید.تماس از شما کارازما

لوازم خانگی

لوازم خانگی

تعمیرونصب لوازم خانگی امداد سرویس

.تعمیرونصب  ماشین لباس شویی

.تعمیرونصب  ماشین ظرف ظرف شویی

.تعمیرونصب  کولرگازی (اسپیلیت،داکت،پرتابل،کستی،پنجره ای،وی ار اف,ایستاده،دیواری)

.تعمیرونصب یخچال،یخچال فریزر،ساید،یخچال ساید

.تعمیرونصب تلویزیون(ال ای دی،ال سی دی،سینما خانواده-ویدیوسی دی ،پريکتور،دوربین)

تعمیر ماکروویو

تعمیر ابسردکن

تمامیه برندها ومحصولات در بازار که زمان گارانتی ان ها به اتمام رسیده باشد جز سرویس های این شرکت قرار می گیرد و پذیرفته می شود .

هذینه بازدید وکارشناسی تکنسین در محل 50000تومان می باشد.

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

تعمیرونصب خانگی وکولرگازی

خدمات تعمیر ونصب کل مناطق 22گانه تهران

منطقه1،منطقه2،منطقه3،منطقه4،منطقه5،منطقه6،منطقه7،منطقه8،منطقه9،منطقه10،منطقه11،منطقه12،منطقه13،منطقه14،منطقه15،منطقه16،منطقه17،منطقه18،

منطقه19،منطقه20،منطقه21،منطقه22.شماره تماس ما 02188825425 خدمات 24ساعت درهفته ،360روزدرسال .همیشه وهمه جا امدادسرویس درکنار مشتریان گرامی عزیز می باشیم .

تعمیرات لوازم خانگی وکولرگازی

تعمیرات لوازم خانگی وکولرگازی
لباس شویی
ظرف شویی
چیلر
یخچال
ساید
ساید سامسونگ
ساید جنرال الکتریک
ساید ال جی
ساید مدیا
ساید میله
ابسردکن
تصفیه اب
تصفیه هوا
کولرگازی

فروش قطعات جانبی ولوازم خانگی ،کولرگازی ،برودتی

ایران ،استان ها

تهران-اذربایجان غربی-اذر بایجان شرقی-اردبیل-اصفهان-البرز-ایلام-بوشهر-چهار محال وبختیاری-خراسان جنوبی-خراسان رضوی-خراسان شمالی -خوزستان-زنجان-سمنان-سیستان و بلوچستان-فارس-قزوین-قم-کردستان-کرمان-کرمانساه-کهکیلویه وبویراحمد-گلستان-گیلان-لرستان-مازندران-مرکزی-هرمزگان-یزد-اراک .شماره تماس ما 02188825425 خدمات 24ساعت درهفته ،360روزدرسال .همیشه وهمه جا امدادسرویس درکنار مشتریان گرامی عزیز می باشیم .

تعمیرات لوازم خانگی وکولرگازی

تعمیرات لوازم خانگی وکولرگازی
لباس شویی
ظرف شویی
چیلر
یخچال
ساید
ساید سامسونگ
ساید جنرال الکتریک
ساید ال جی
ساید مدیا
ساید میله
ابسردکن
تصفیه اب
تصفیه هوا
کولرگازی

تمام مناطق تهران :شرق-غرب-شمال-جنوب-مرکزتهران با تکنسبن ماهر در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت

نمایندگی مجاز تعمیرات خانگی وکولرگازی 02188825425

نمایندگی مجاز تعمیرات ونصب خانگی       02177615396

نمایندگی مجاز نصب کولرگازی                  09127390784         واتساپ – تلگرام

نمایندگی مجاز نصب لوازم خانگی             09101081790

تعمیرا ونصب 24ساعت خانگی

تعمیرا ونصب 24ساعت خانگی

Call Now Buttonسوال بپرسید