تعمیرونصب لباس شویی

تعمیرکار-تکنسین ماهر
تعمیرونصب لباس شویی

شاید تا همین چند سال پیش نداشتن ماشین لباسشویی در خانه چیز عجیبی نبود؛ چون وقتی لباس‌های چرک و کثیف زیاد می‌شد، مادر خانواده با دست شروع به شستن لباس‌ها می‌کرد. این کار در سرمای زمستان سخت‌تر هم می‌شد چون آب سرد بود و چاره‌ای جز شستن لباس با آن وجود نداشت. خوشبختانه بارونق گرفتن استفاده از لباسشویی برای شستن لباس‌ها‌، خیلی از مشکلات قدیمی برای شستشو از بین رفت. امروزه ماشین لباسشویی تبدیل به یکی از اصلی‌ترین وسایل زندگی شده و شستن لباس بدون آن کاری غیرممکن به نظر می‌رسد. اما به هر دلیلی ممکن است لباسشویی عیب پیدا کند و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. ازآنجایی‌که شستن لباس‌ها بدون ماشین لباسشویی کاملا غیرقابل‌تصور است، تعمیر لباسشویی باید با سرعت بیشتر انجام شود تا روند نظافت و شستشوی لباس‌ها در خانه با مشکل مواجه نشود. اما وقتی لباسشویی خراب شد باید آن را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی منتقل کنیم یا اینکه تعمیر لباسشویی در منزل نیز امکان پذیر است؟ اگر شما نیز برای تعمیر ماشین لباسشویی از غرب و شرق تهران تا شمال و جنوب تهران نیاز به کمک دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران دسترسی داشته باشید.

چه زمانی به تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران نیاز داریم؟

خرابی ماشین لباسشویی عملکرد آن را با مشکل مواجه می‌کند و ممکن است لباس‌ها به‌خوبی شسته نشود. معمولا علت خراب شدن لباسشویی نامشخص است؛ گاهی دستگاه کاملا از سرویس‌دهی خارج می‌شود و نیاز به تعمیر اساسی لباسشویی پیدا می‌کنید. به‌هرحال این دستگاه از وسا‌یل گران‌قیمت منزل به‌حساب می‌آید که برای افزایش طول عمر آن، بهتر است تعمیر و سرویس آن در اسرع وقت انجام شود. اگر شما نیز به هر یک از خدمات تعمیرات لباسشویی نیاز داشتید می‌توانید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی بخواهید که دستگاه شما را سرویس کند؛ بنابراین اگر:

 • به راه‌اندازی و نصب ماشین لباسشویی نیاز دارید.
 • به تعمیر یا سرویس ماشین لباسشویی نیاز دارید.
 • قطعات ماشین لباسشویی مشکل دارند و باید تعویض شوند.
 • دیگ لباسشویی یا کمک‌فنر لباسشویی سر‌و‌صدا می‌کند و نیاز به سرویس دارد.
 • بُرد، تایمر، پمپ تخلیه، شیرآلات و دیگر تجهیزات ماشین لباسشویی نیازبه تعمیر دارند.
 • ماشین لباسشویی سروصدای بیش‌ازحد دارد.
 • لوله و اتصالات لباسشویی آبریزی کنند.
 • لباسشویی آبگیری نکند و یا آب را تخلیه نکند.
 • امدادسرویس چه خدماتی برای تعمیرات ماشین لباسشویی ارائه می‌کند؟

  لباسشویی‌ها هم مانند تمامی وسایل برقی و مکانیکی، خراب می‌شوند و نیاز به سرویس پیدا می‌کنند. گاهی سر‌و‌صدای لباسشویی و گاهی نقص در عملکرد باعث می‌شود برای تعمیر آن اقدام کنیم. استادکار با معرفی بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل، به شما کمک می‌کند تا با سرعت بیشتری بتوانید مشکل لباسشویی را حل کنید. خدمات امداسرویس درزمینه سرویس لباسشویی عبارت‌اند از:

 • تعمیر انواع ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی
 • راه‌اندازی و نصب انواع ماشین لباسشویی
 • تعمیر موتور لباسشویی
 • تعمیر برد، دیگ، کمک فنر، مخزن پودر لباسشویی
 • تعویض لاستیک، فیلتر و پمپ تخلیه لباسشویی
 • عیب‌یابی و رفع مشکل لباسشویی
 • سرویس کامل لباسشویی
 • هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است؟

  هزینه تعمیر لباسشویی بستگی به نوع مشکل پیش‌آمده برای لباسشویی دارد؛ به‌عنوان‌مثال قیمت تعمیر موتور لباسشویی باقیمت تعویض دیگ لباسشویی متفاوت است. همچنین دستمزد تعمیر لباسشویی ال جی با ماشین لباسشویی سامسونگ فرق دارد. در لیست بالای همین صفحه می‌توانید نرخ تعمیر ماشین لباسشویی را مشاهده کنید تا هوشمندانه تصمیم به تعمیر وسیله خود بگیرید.

  روند سفارش خدمات نصب و سرویس ماشین لباسشویی در امدادسرویس چگونه است؟

  به دوصورت می توانید اعلام خرابی ویا نصب لباس شویی خود راانجام دهید:

  1-تماس مستقیم با امداد سرویس

  2-پیام گذاشتن انلاین در سایت امداد سرویس

  3-در شبکه های اجتماعی واتساپ وتلگرام -توییتر-فیسبوک -اینستاگرام

  چطور به کیفیت تعمیرات ماشین لباسشویی استادکار اعتماد کنم؟

  فرق نمی‌کند به دنبال تعمیرکار ماشین لباسشویی در شمال و جنوب تهران باشید و یا نیاز به تعمیرکار ماشین لباسشویی در غرب و شرق تهران داشته باشید، در هر صورت مهم‌ترین ویژگی که همراه با استادکار به دست می‌آورید، کیفیت بالا و امنیت در دریافت خدمات خواهد بود. استادکار به شما کمک می‌کند بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در تهران را در اختیار داشته باشید و خیالتان بابت انجام درست کارها راحت باشد.

  تعمیرات لوازم خانگی و کولرگازی
  تعمیرات لوازم خانگی و کولرگازی

  همین حالا می‌توانید به‌صورت آنلاین سفارش تعمیر لباسشویی خود را ثبت کنید و از متخصصان خوش‌نام برای این کار کمک بگیرید.

  نظرات و پیشنهادات وسوالات خودرا از ما در 24ساعت هفته و360روزسال بپرسید

  .02188825425

  .02177615396

  .09127390784    واتساپ-تلگرام 24ساعت پاسخگوی شما می باشیم انلاین

  .09101071790

  Call Now Buttonسوال بپرسید