تعمیرونصب تلویزیون

نصب کولرگازی

انتخاب امدادسرویس برای تعمیر تلویزیون شما

با وجود کیفیت و کارایی بالای محصولات تلویزیون ، بروز مشکل و خرابی در تلویزیون ها، که از جمله لوازم پرمصرف خانواده است، رایج بوده و اتفاق میوفتد. در چنین مواقعی مهمترین کار مراجعه به تعمیرکار متخصص برای رسیدگی به دستگاه است. امدادسرویس با بیش از صدها متخصص مجرب تلویزیون ، می تواند در همان روز یا فردای آن به منزل شما آمده و با تعمیر اصولی تلویزیون تان، مجددا اعضای خانواده را برای تماشای سریال محبوب تان دور هم جمع نماید.

تعمیر تلویزیون شما صرف نظر از نوع و مدل آن

تلویزیون شما یکی از حساس ترین و ظریف ترین لوازم برقی خانه شماست. هر گونه تنش الکتریکی و یا نیرو و ضربه فیزیکی وارد شده به آن می تواند موجب ایراد در قطعه و یا مدارات داخلی تلویزیون شده و به بروز مشکلات مختلفی بیانجامد. ساختار داخلی پیچیده و تکنولوژی های به کار رفته در تلویزیون های سامسونگ نیز سبب شده که تنها متخصصین دوره دیده امکان انجام کار و تعمیرات آن را داشته باشند.

از جمله خدمات امدادسرویس نصب و تعمیر تلویزیون شما توسط متخصصین باتجربه و حرفه ایست که با استفاده از تجهیزات تخصصی پیشرفته و به روز در کارگاه تخصصی تلویزیون ما به ارائه خدمات و رفع تضمینی هر گونه مشکل پیش آمده برای تلویزیون شما می پردازند.

بسیاری از افراد نگران خسارات وارده به دستگاه خود از طرف تعمیرکاران تازه وارد هستند. امدادسرویس متعهد است که تنها از تکنسین های باتجربه ای که بیش از هزاران تعمیرات تلویزیون را در کارنامه خود دارند، استفاده نموده همچنین، به تمامی خدمات انجام شده گارانتی معتبر تا چندین ماه پس از انجام خدمات نیز تعلق می گیرد.البته یادتان باشد لوازم الکتریکی بعد از تعویض یا تعمیر هیچ گونه گارانتی را ندارند حتی اگردر زمان گارانتی قطع شما تعویض یا تعمیر گردد.

مشکلات متداول تلویزیون سامسونگ کدام است؟

برخی از مشکلات رایج تلویزیون ها:

 • تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد
 • تلویزیون تصویر دارد اما صدا قطع شده است
 • پورت های HDMI و USB تلویزیون از کار افتاده است
 • تصویر وضوح ندارد و تار است
 • رنگ های تلویزیون قاطی می شوند
 • خطوط سفید در تصویر مشاهده می شود
 • تلویزیون اصلا روشن نمی شود یا خیلی کند روشن می شود
 • تصاویر کش می آیند یا جمع می شوند

اگر هر یک از موارد بالا و یا ایرادات دیگری را در تلویزیون خود مشاهده کردید، بلافاصله برای تعمیر آن اقدام نمایید تا مشکل شما تشدید نشود. متخصصین امدادسرویس با تجربه و دانش تخصصی به روز خود قادر به رفع اصولی تمامی مشکلات تلویزیون ها، صرف نظر از مدل و نوع آن هستند.

 • همین حالا می‌توانید به‌صورت آنلاین سفارش تعمیر لباسشویی خود را ثبت کنید و از متخصصان خوش‌نام برای این کار کمک بگیرید.
تعمیر تلویزیون
تعمیر تلویزیون

 • همین حالا می‌توانید به‌صورت آنلاین سفارش تعمیر لباسشویی خود را ثبت کنید و از متخصصان خوش‌نام برای این کار کمک بگیرید.
 • نظرات و پیشنهادات وسوالات خودرا از ما در 24ساعت هفته و360روزسال بپرسید

  .02188825425

  .02177615396

  .09127390784    واتساپ-تلگرام 24ساعت پاسخگوی شما می باشیم انلاین

  .09101071790

  Call Now Buttonسوال بپرسید